Na atraktivni lokaciji v Vinjolah, v bližini hiš in le slab kilometer od naselja Malija, prodamo kmetijsko parcelo - travnik z oljčnimi drevesi s pogledom proti solinam. Južne lege. Pokličite nas za ogled in nakup.
OPIS KMETIJSKE PARCELE:
Parcela se nahaja nedaleč od lokalne ceste in je dostopna preko kolovozne poti. Ima pogledom na soline in polotok Savudrija. Nahaja se v bližini stanovanjskih objektov. Je primerna tudi za parkiranje vozila. Na njej se nahaja nekaj oljčnih dreves, travnik ter lokalno grmičevje.
LOKACIJA:
Parcela se nahaja cca 1km od naselja Malija ter 2 km od naselja Lucija. Dostopna preko urejene asfaltirane ceste in krajši del, cca 80m po kolovozu.
Prodajalčev ponudbeni pogoj: kupec povrne prodajalcu del stroškov prodaje nepremičnine v višini 2% ter pripadajoč ddv od pogodbene cene.
Za več informacij in oglede kmetijskega zemljišča pokličite na tel. 041/784-750 (Daniel Lovšin) ali v pisarno 040/208-108 oziroma pošljite vaše povpraševanje na info@casabela.net
direktor, solastnik in nepremičninski agent